• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • بزودی...

فیلمبرداری نبرد عظیم فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت بعد از ۵۵ شب به پایان رسید

طبق گفته سازندگان سریال Game of Thrones، یک نبرد فصل هشتم این سریال در ۵۵ شب فیلمبرداری و تولید شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کار فیلمبرداری و تولید یک نبرد از فصل هشتم سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) پس از ۵۵ شب به پایان رسیده است. جاناتان کوئینلن، تهیه کننده این سریال، با انتشار تصویری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام که در حال حاضر پاک شده است، از تمامی اعضای تیم تولید، کارکنان و بازیگران سریال برای فیلمبرداری، ساخت و تکمیل این نبرد طی ۵۵ شب قدردانی و تشکر کرده است. به نظر می‌رسد که قرار است در فصل هشتم سریال Game of Thrones شاهد یک نبرد بسیار بزرگ باشیم و احتمالا این نبرد نقش مهمی در سرنوشت و آینده وستروس دارد. با این حال، پیش از اینکه کوئینلن این تصویر را پاک کند، وب‌سایت نگهبانان دیوار آن را گرفته و منتشر کرده‌ است. طبق متن منتشر شده، کوئینلن گفت:

این متن به اژدهایان شب (Night Dragons) برای تحمل ۵۵ شب متوالی، برای تحمل سرما،‌ برف، باران، گِل، فضله گوسفندان شهر توم و بادهای شهر ماگرامورن (ایرلند شمالی)، تقدیم می‌شود. زمانی که یک سال بعد مردم در سراسر جهان این قسمت را تماشا کنند، آن‌ها هرگز نخواهند فهمید که شما چه سختی‌هایی را تحمل کرده‌اید. آن‌ها هیچ اهمیتی به خستگی‌های شما و سختی کار در سرمای زیر صفر درجه نخواهند داد. آن‌ها فقط می‌دانند که در حال تماشای صحنه‌ای هستند که تا به امروز مثل آن وجود نداشته و این به‌خاطر وجود شما است.

Game Of Thrones Season 8 Battle Took 55 Nights To Shoot

تاکنون در سریال Game of Thrones شاهد نبردهای بسیار بزرگ و حماسی مثل نبرد حرامزاده‌ها (Battle of the Bastards) و نبرد حمله به قطار غنایم (Loot Train Attack) بوده‌ایم که طبق گفته وب‌سایت نگهبانان‌دیوار، فیلمبرداری و ساخت هر یک از این نبردها حدود یک ماه طول کشیده است. با توجه به این موضوع، آخرین نبرد در فصل‌ هشتم این سریال، رکورد نبردهای گذشته را در زمینه فیلمبرداری شکسته است. انتظار می‌رود که در فصل هشتم سریال Game of Thrones شاهد یک نبرد بسیار بزرگ‌تر از هر نبرد دیگری در این سریال باشیم. با این حال، تاکنون اطلاعات بیشتری از این نبرد منتشر شده است.

فصل هشتم سریال Game of Thrones که در واقع فصل پایانی سریال است، در ۶ قسمت تولید و منتشر خواهد شد. سال گذشته، شبکه HBO رسما اعلام کرد که فصل هشتم این سریال قرار است در طول سال ۲۰۱۹ از این شبکه به‌روی آنتن برود. علاوه بر این، شبکه HBO تایید کرده است که دیوید بنیاف، دی.بی. وایس، دیوید ناتر و میگل ساپوچنیک، کارگردانی ۶ قسمت فصل هشتم سریال Game of Thrones را بر عهده خواهند داشت که هر شخص (بنیاف و وایس به‌صورت مشترک) دو قسمت فصل هشتم این سریال را کارگردانی خواهند کرد.

منبع:https://telegram.me/tv3rialha/2726

آشنایی با تاریخ ایران

تاریخ ایران

آشنایی با کوروش بزرگ

آشنایی با کورش بزرگ

خرید شارژ سیم کارت

روز کوروش بزرگ

تبلیغات متنی

نگاهی متفاوت به تاریخ ایران
جدیدترین فیلم و سریالها و جدیدترین اخبار دنیای سینما در کانال سریالها
با لینک مستقیم رایگان
با لینک مستقیم رایگان

تبلیغات متنی

مرجع دانلود فیلم های قدیمی ایرانی
هر 1000 دانلود تا 30 دلار درآمد
پایگاه خبری اندیشه کیمیا
ساده‌ترین‌ راه‌ دریافت بیت کوین رایگان

تبلیغات متنی

ماهیانه فقط 15 هزار تومان
ماهیانه فقط 15 هزار تومان
ماهیانه فقط 15 هزار تومان
ماهیانه فقط 15 هزار تومان

تبلیغات متنی

ماهیانه فقط 15 هزار تومان
ماهیانه فقط 15 هزار تومان
ماهیانه فقط 15 هزار تومان
ماهیانه فقط 15 هزار تومان